Дата: від до Скинути

Участь у підсумковому заході Програми комплексного відновлення Кіндрашівської території територіальної громади за підтримки  «U-LEAD з Європою»

Участь у підсумковому заході Програми комплексного відновлення Кіндрашівської території територіальної громади за підтримки «U-LEAD з Європою»

Раді повідомити Вам, що Кіндрашівська сільська рада за підтримки партнерів  «U-LEAD з Європою»  приймала участь у розробці Програми комплексного відновлення території та Планів відновлення і розвитку Кіндрашівської територіальної громади.  Дана програма спрямована на подолання наслідків повномасштабної російської збройної агресії проти України і її розробка є обовʼязковою для нашої громади.

13:05 05.03.2024

Фонд державного майна відновлює приватизацію в Харківській області

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Харківській області пропонує до уваги Перелік 16 об'єктів малої приватизації, по яких найближчим часом планується проведення приватизаційних онлайн-аукціонів.

11:51 01.03.2024

Скористайтеся ваучером на навчання від служби зайнятості та станьте затребуваним фахівцем уже сьогодні

З початку 2024 року 193 мешканці Харківщини отримали ваучер на навчання за кошти держави. Про це розповів директор Харківського обласного центру зайнятості Олександр Котуков.

15:29 29.02.2024

Взаємодія представників правоохоронних органів з ветеранами/ветеранками – читайте в «Довіднику безбар’єрності»

Представникам правоохоронних органів слід будувати свою взаємодію з ветеранами/ветеранками на основі справедливості, неупередженості, морально-етичних стандартів внутрішньої та зовнішньої комунікації — тоді багатьох конфліктних ситуацій вдасться уникнути.

15:29 27.02.2024

БРАМА - це синергія громадян, приватного та державного секторів у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі.

13:50 27.02.2024

Загинув наш земляк Тюпало Володимир Миколайович. Висловлюємо співчуття рідним, близьким та побратимам. Герої не вмирають! Вічна пам’ять.

Трагічна звістка прийшла до Кіндрашівської громади, під Кліщіївкою  загинув Тюпало Володимир Миколайович, який проживав у селі Моначинівка.

22:22 23.02.2024

26 лютого 2024 року в Україні відзначатимуть 10 років початку спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

26 лютого 2014 року – початок окупації Криму. Під стінами кримського парламенту відбувся масштабний мітинг на підтримку територіальної цілісності України. На заклик Меджлісу кримськотатарського народу до заходу долучилися тисячі активістів і небайдужих громадян. Дії російських та окремих кримських депутатів, їхня співпраця з незаконними парамілітарними формуваннями свідчили про підготовку до захоплення півострова Росією. Проте того дня у мирний спосіб кримчанам вдалося не допустити позачергового засідання парламенту та перегляду статусу автономної республіки у складі України.

13:41 19.02.2024