Інформаційна кампанія «Людина для людини»: підтримувати, допомагати, дбати

Починаючи з листопада минулого року, Міністерство соціальної політики України, Національна соціальна сервісна служба України та Координаційний центр з розвитку сімейного виховання та догляду дітей, який діє за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) і Європейського Союзу, з метою сприяння популяризації професії фахівця соціальної сфери, підвищення поваги до професії соціального працівника та надання цінності цій професії в українському суспільстві проводять інформаційну кампанію «Людина для людини».

13:21 19.03.2024

День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування

Вітаємо працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування Кіндрашівської териториальної громади з професійним святом! Висловлюємо щиру вдячність усім, для кого створення щоденних зручностей людям, поліпшення умов їх побуту стало справою усього життя. Бажаємо досягнення нових професійних висот! Хай вашими постійними супутниками будутьміцне здоров'я, добрий настрій, достаток і тепло родинних осель! Всим нам миру та перемоги!

06:00 17.03.2024

День українського добровольця

Щира подяка усім, хто взяв до рук зброю та захищає Україну!Вічна пам'ять тим, хто поклав життя за становлення держави.

10:44 14.03.2024

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ! Куп’янська філія Державної установи «Харківський обласний центр контролю та профілактики хвороб міністерства охорони здоров’я України» повідомляє, що з 04.03.2024 по 10.03.2024 Куп’янському району зареєстровано 59 випадків захворіння населення на гострі респіраторні інфекції, з них дітей до 17 років – 26. З діагнозом «COVID» не зареєстровано. Рівень захворюваності населення на ГРВІ за тиждень не перевищив епідпоріг. З метою профілактики і недопущення захворюваності на грип та «COVID» інформуємо щодо необхідності проведення щеплення у лікувальних закладах району. Адміністрація Кіндрашівської сільської військової адміністрації

12:07 13.03.2024

Де родинам загиблих захисників і захисниць України отримати безоплатно допомогу юриста чи адвоката

Родичі загиблих ветеранів війни, Захисників і Захисниць України можуть потребувати допомоги у розв’язанні юридичних питань. Отримати професійну юридичну допомогу можна, звернувшись до системи безоплатної правничої допомоги — це право гарантоване Законом України «Про безоплатну правничу допомогу». Як зазначили у пресслужбі системи БПД, у 2023 році до них надійшло понад 3,1 тисячі звернень членів родин загиблих. У 572 випадках для розв’язання питання доводилось звертатися до суду — допомога зі зверненням до суду також безоплатна.

14:02 11.03.2024

210 років з дня народження Т.Г. Шевченка

9 березня – доленосний день в історії Української Держави – День народження найріднішої для кожного громадянина-патріота Людини Тараса Григоровича Шевченка, знакової постаті національної пам’яті України – основоположника літературної української мови, культурного та громадсько-політичного діяча, академіка, мислителя, гуманіста, поета, художника, вченого, археографа, фольклориста, ідеолога соціального та національного визволення, одного із провідних творців історичної пам’яті та національної ідентичності українського народу, всесвітньо відомого Кобзаря України.

06:00 09.03.2024

Українські жінки – це сила!

Українські жінки – це сила! Після початку повномасштабного вторгнення кількість жінок, які стали на захист Батьківщини та долучились до українського війська, зросла на 40%.

12:12 08.03.2024