Склад виконавчого комітету

Склад

виконавчого комітету Кіндрашівської сільської ради

Куп’янського району Харківської області

1.Костюков Сергій Володимирович – голова виконавчого комітету Кіндрашівської сільської ради.

2.Подобєд Лідія Миколаївна - секретар виконавчого комітету Кіндрашівської сільської ради.

Члени виконавчого комітету:

3. Нікітченко Ірина Стефанівна – заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Кіндрашівської сільської ради.

4. Гольмах Наталія Іванівна - начальник фінансового відділу Кіндрашівської сільської ради Кіндрашівської сільської ради

5. Мариненко Наталя Василівна – начальник служби у справах дітей Кіндрашівської сільської ради.

6. Лимар Наталія Володимирівна – начальник відділу соціального захисту населення Кіндрашівської сільської ради.

7. Яловега Алла Володимирівна – начальник загального відділу Кіндрашівської сільської ради.

8. Костромін В’ячеслав Сергійович – начальник відділу земельних відносин, містобудування та архітектури Кіндрашівської сільської ради.

9. Яловега Володимир Федорович - головний спеціаліст загального відділу Кіндрашівської сільської ради.

10. Загребельний Сергій Володимирович - головний спеціаліст загального відділу Кіндрашівської сільської ради.

11. Святашов Микола Васильович - головний спеціаліст загального відділу Кіндрашівської сільської ради.