З Днем Національної гвардії України!

Вітаємо кожного нацгвардійця з професійним святом! Дякуємо Вам за віддану службу, мужність та хоробрість у боротьбі за Незалежність України! Бажаємо здоров'я та стійкості, добробуту вашим родинам, миру та спокою нашій українській землі! Слава Україні! Слава національній гвардії!

14:46 26.03.2024

Люди, які пережили полон. Що варто врахувати при взаємодії – читайте в «Довіднику безбар’єрності»

Насамперед слід коректно визначити людей, які пережили полон. У «Довіднику безбар’єрності» пропонують використовувати термін «ветерани/ветеранки, які пережили полон», не прив’язуючись до офіційного статусу, а враховуючи наявність досвіду перебування в полоні.

14:14 26.03.2024

З Днем Служби безпеки України!

Завдяки особливому складу СБУ, безпека української держави у надійних руках! Ми пишаємося вашою мужністю, незламністю і безстрашністю! СБУ твердо стоїть на варті свободи та незалежності України !

15:40 25.03.2024

Всеукраїнська економічна платформа «Зроблено в Україні»

У середньому до 40% від вартості продукції українського виробництва повертається в бюджет країни в вигляді зарплат, податків і платежів у пенсійний фонд, і ці податки підтримують Сили безпеки й оборони України в часи війни.

15:55 22.03.2024