Шановні відвідувачі сайту!

Ми раді вітати на сторінці відділу освіти, культури, молоді та спорту Кіндрашівської сільської ради. Від освіти, культури залежить майбутнє громади, виховання, розвиток майбутніх поколінь. Сьогодні в умовах воєнного стану організація і здійснення навчання на території деокупованої громади є викликом для галузі.

Метою відділу освіти, культури, молоді і спорту Кіндрашівської сільської ради є створення умов для розвитку особистості і творчої самореалізації кожного громадянина через систему багатопрофільної, різнорівневої дошкільної та загальної середньої освіти.

В Кіндрашівській територіальній громаді освітню діяльність впроваджу-ють 5 навчальних закладів, але наразі працює один (Кіндрашівський ліцей Кіндрашівської сільської ради). Загальну середню освіту сьогодні отримують 220 дітей. В Кіндрашівському ліцеї працюють 18 досвідчених вчителів на чолі з директором Ласкіним Дмитром Миколайовичем.

Діти з особливими освітніми потребами також не залишилися осторонь. В Кіндрашівській сільській раді працює «Інклюзивно-ресурсний центр» Кіндрашівської сільської ради, в якому працює дефектолог, логопед, психолог і директор центру Копійка Ольга Олександрівна. Діти яким потрібна допомога завжди можуть її отримати у спеціалістів в центрі.

Освітяни Кіндрашівської громади завжди готові до співпраці. Вважаємо, що об'єднавшись батьки, вчителі, громадськість, ми зможемо дійсно виховати справжнього Патріота, Громадянина, який в майбутньому буде працювати во благо нашої країни.

ЗЗСО

Повна назва