Електронні консультації з громадськістю

Під час проведення електронних консультацій з громадськістю враховуються строки та порядок оприлюднення проектів нормативно-правових і регуляторних актів, визначені Законами України "Про доступ до публічної інформації" та "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності".

Кіндрашівська територіальна громада в системі e-dem:

1. Під час проведення електронних консультацій з громадськістю орган виконавчої влади оприлюднює на своєму офіційному веб-сайті інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій, текст проекту акта, винесеного на обговорення.

В інформаційному повідомленні про проведення електронних консультацій з громадськістю зазначаються:

• найменування органу виконавчої влади, який проводить електронні консультації з громадськістю;
  • назва проекту акта або стислий зміст пропозиції щодо реалізації державної політики у відповідній сфері державного і суспільного життя, винесеної на обговорення;
  • соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія рішення, яке планується прийняти за результатами електронних консультацій з громадськістю;
  • можливі наслідки проведення в життя рішення для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін;
  • електронна адреса, строк і форма подання пропозицій та зауважень;
  • номер телефону, за яким надаються консультації з питання, що винесено на обговорення;
  • прізвище, ім’я відповідальної особи органу виконавчої влади;
  • строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення.

2. Консультації з громадськістю розпочинаються з дня оприлюднення інформаційного повідомлення про їх проведення.

3. Пропозиції та зауваження учасників електронних консультацій з громадськістю подаються в письмовій формі на електронну адресу, зазначену в інформаційному повідомленні про проведення електронних консультацій з громадськістю.

Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

4. За результатами публічного громадського обговорення, електронних консультацій з громадськістю органи виконавчої влади готують звіт, в якому зазначається:

• найменування органу виконавчої влади, який проводив обговорення;
  • зміст питання або назва проекту акта, що виносилися на обговорення;
  • інформація про осіб, що взяли участь в обговоренні;
  • інформація про пропозиції, що надійшли до органу виконавчої влади за результатами обговорення, із зазначенням автора кожної пропозиції;
  • інформація про врахування пропозицій та зауважень громадськості з обов’язковим обґрунтуванням прийнятого рішення та причин неврахування пропозицій та зауважень;
  • інформація про рішення, прийняті за результатами обговорення.

Звіт про результати електронних консультацій з громадськістю орган виконавчої влади в обов’язковому порядку доводить до відома громадськості шляхом оприлюднення на своєму офіційному веб-сайті, та в інший прийнятний спосіб не пізніше ніж через два тижні після прийняття рішень за результатами обговорення.

ПОЛОЖЕННЯ про публічні електронні консультації з громадськістю з питань, віднесених до компетенції органів місцевого самоврядування

13:28 18.10.2023