День танкових військ України

Міцна броня та щільний вогонь, швидкість маневру та відмінна влучність роблять танкові підрозділи незамінною потужною силою, що здатна зупиняти ворога та долати його спротив. Ми пишаємося героїчними вчинками воїнів-танкістів і схиляємо голови перед тими, хто віддав своє життя за волю та свободу українців.

06:00 14.09.2024

Фонд державного майна України створив відеоролик про Земельний банк.

Земельний банк надає прозорий доступ до оренди 800 тисяч гектарів сільськогосподарської землі. З метою поширення у суспільстві інформації про можливості, які надає Земельний банк для населення, малого та середнього бізнесу, Фонд державного майна України створив відеоролик.

11:33 11.09.2024

День воєнної розвідки України

Робота військового розвідника - це глибокі знання, відмінна підготовка і безцінний досвід ведення розвідувальної діяльності. У більшості розвинених країн діють свої подібні відомства. У багатьох випадках вони дозволяють зберігати актуальний баланс, без якого в сучасному суспільстві та сучасній політиці дуже важко досягти миру і злагоди.

06:00 07.09.2024

Стартує бета-тестування програми «Національний кешбек» для споживачів: що треба зробити, щоб взяти участь

2-го вересня  2024 року стартувало бета-тестування програми «Національний кешбек». Воно триватиме близько місяця. У цей період система наповнюватиметься товарами українських виробників, за купівлю яких споживачі отримають 10% кешбеку. Приєднуватимуться нові торгові мережі та магазини. Перевірятиметься робота технічних систем, що забезпечують роботу проєкту.

16:20 04.09.2024

Початок нового навчального року

Початок нового навчального року - важливий день в житті кожного учня. Нехай будуть підвладні всі шкільні та життєві завдання, а допитливість і захопленість ведуть кожного учня до нових радісних відкриттів!  Бажаю цікавих уроків, відмінних оцінок і великих перемог!  Усьому педагогічному колективу у цей непростий час бажаю незламної сили духу, оптимізму та віри у краще майбутнє!

12:36 02.09.2024

День пам’яті захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет та цілісність держави

День пам’яті захисників України саме 29 серпня обрано не випадково, бо саме в цей день у 2014 році, в ході російсько-української війни та Іловайської операції відбувся потужний прорив української групи військ з російського оточення, де проявився масовий героїзм добровольців і військових, та загинула найбільша кількість українських воїнів.

06:00 29.08.2024

Щоденно о 9.00 в Україні — загальнонаціональна хвилина мовчання для вшанування пам'яті загиблих унаслідок збройної агресії РФ

Указом Президента України Володимира Зеленського від 16 березня 2022 року № 143/2022 започатковано проведення щоденно о 09 годині 00 хвилин загальнонаціональної хвилини мовчання за співвітчизниками, загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

14:50 27.08.2024