День повітряних Сил Збройних Сил України

Шановні військовослужбовці! Дорогі ветерани! Щиро вітаємо вас із Днем Повітряних Сил Збройних Сил України! Наші Повітряні Сили – один з головних носіїв бойового потенціалу українського війська. Щоденно військова авіація, зенітні ракетні і радіотехнічні війська боронять від кремлівських окупантів українське небо, захищають наших людей. Сотні збитих крилатих ракет ворога, сотні знищених літаків і вертольотів загарбників, тисячі уражених нашою авіацією бойових броньованих машин противника уже ніколи не принесуть горя українцям. Ви продовжуєте нищити окупантів на кожному клаптику української території. Саме завдяки вашому професіоналізму і вправним діям нині противник боїться залітати у наш повітряний простір. Слава Повітряним Силам України!

12:32 04.08.2024

Подорож дітей Кіндрашівської ТГ до Польщі

Діти з Кіндрашівської територіальної громади Куп’янського району Харківської області вирушили на відпочинок у супроводі дорослих до міста Половіце Республіки Польща!

18:49 02.08.2024

Міжнародний день голокосту ромів

Дата 02 серпня була обрана на знак пам’яті про те, що у ніч з 02 на 03 серпня 1944 року у нацистському таборі смерті Аушвіц-Біркенау у газових камерах було знищено 2897 представників ромської національності.

06:00 02.08.2024

День Сил спеціальних операцій Збройних Сил України

Вітаємо із Днем Сил спеціальних операцій Збройних Сил України! Це професійне свято українських військових, які боронили й боронять Україну! Бійці ССО — це люди, у яких завжди приховані обличчя, адже вони виконують надзвичайно важливі й небезпечні завдання! Вірність Батьківщині, мужність, сміливість, відвага та рішучість — це риси українських воїнів-спецпризначенців. Про них ходять легенди, про них знімають фільми, вони стають головними героями книг і, звісно, - Героями України. Бажаю всім воїнам Сил спеціальних операцій ЗСУ завжди повертатися з бойових завдань переможцями! Нехай Господь завжди оберігає Вас!

06:00 29.07.2024

День медичного працівника

Дорогі працівників галузі охорони здоров'я! Прийміть найщиріші вітання із професійним святом! Ви представляєте одну з найшляхетніших професій, адже оберігаєте найбільший дар Господній – людське життя! У цьому жертовному, щоденному служінні часто не маєте права на спокій, відпочинок, власні емоції чи навіть страх. І вдень і вночі Ви були поруч, аби встигнути допомогти хворому! У надважкий час Ви на цілодобовій сторожі людського життя. Кожен із Вас виконує надважливу функцію лікування та порятунку українців: чи то на прийманні в поліклініці, чи в операційній. Нехай же Господь за Вашу мужність пошле міцного здоров'я та сил. Дякуємо Вам за все, ви наші ангели-охоронці!

06:00 27.07.2024

Помічай зміни!

Помічай зміни! Знайомі місцевості можуть здаватися безпечнішими, ніж вони є

13:16 26.07.2024

Харківський обласний центр соціальних служб інформує про роботу "гарячої лінії" Харківщини ☎️ 15 52 із соціальних питань, зокрема із альтернативних форм сімейного виховання.

18:23 23.07.2024

Голосування за проєкти Громадського бюджету

Шановні мешканці Кіндрашівської ОТГ! З 21 липня почалося голосування за проєкти громадського бюджету на платформі e-dem.ua та у адміністративних приміщеннях сільської ради.  Голосування триватиме цей і наступний тиждень до 04 серпня!Активно долучайтеся до голосування за проект, який буде реалізовано за кошти сільської ради!

12:55 23.07.2024