Дата: від до Скинути

Цьогоріч в Ізюмській міській лікарні планують розпочати відновлення операційного блоку

Про комплексне відновлення Центральної міської лікарні Піщанської Богоматері, яка зазнала пошкоджень внаслідок російських обстрілів, розповів під час брифінгу в Ізюмі начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

11:36 29.09.2023

В Ізюмі відновлюють адмінбудівлю, яку підпалили росіяни під час відступу

Ізюм деокупували 10 вересня 2022 року. Від початку повномасштабного вторгнення рф близько 80 % інфраструктури міста було зруйновано. Після звільнення в Ізюмі повністю відновили світло, а зараз вже триває підготовка до нового опалювального сезону.

09:26 27.09.2023

Ремонт водогону в селі Моначинівка

В наш нелегкий час, коли все більше людей потребує турботи та допомоги, стає важко знайти людей, які здатні сприймати чужі проблеми, як свої, і як чудово що такі люди все-таки існують!

12:56 26.09.2023

Міністерство оборони України презентує інформаційну пам'ятку «Родинам захисників»

Соціальний проєкт покликаний розʼяснити, як запобігти стресовим ситуаціям у родинах захисників і захисниць, та поінформувати членів сімей військових про канали комунікації із ЗСУ.

15:44 20.09.2023

В Кіндрашівській сільській територіальній громаді заборонили реалізацію алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі.

20:08 15.09.2023

Начальник Кіндрашівської сільської військової адміністрації Сергій Костюков у режимі онлайн взяв участь у роботі Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

14:39 15.09.2023