Шановні мешканці Кіндрашівської територіальної громади!

Дата: 30.08.2024 14:48

Шановні мешканці Кіндрашівської територіальної громади!

Постановою Кабінету Міністрів України від 06.08.2024 року № 894 внесені зміни до Положення про прикордонний режим, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.07.1998 року « 1147 « Про прикордонний режим», якими зобов’язано громадянам України чоловічої статі віком від 18 до 60 років у період проведення мобілізації (крім цільової) та/або протягом воєнного стану мати при собі військово-обліковий документ (у паперовій або електронній формі) під час перебування у межах прикордонної смуги, контрольованого прикордонного району.

Відповідальність за порушення прикордонного режиму передбачена статтею 202 КУпАП та тягне за собою накладення штрафу на громадян від семи до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а на посадових осіб - від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)