День повітряних Сил Збройних Сил України

Дата: 04.08.2024 12:32

Шановні військовослужбовці! Дорогі ветерани! Щиро вітаємо вас із Днем Повітряних Сил Збройних Сил України! Наші Повітряні Сили – один з головних носіїв бойового потенціалу українського війська. Щоденно військова авіація, зенітні ракетні і радіотехнічні війська боронять від кремлівських окупантів українське небо, захищають наших людей. Сотні збитих крилатих ракет ворога, сотні знищених літаків і вертольотів загарбників, тисячі уражених нашою авіацією бойових броньованих машин противника уже ніколи не принесуть горя українцям. Ви продовжуєте нищити окупантів на кожному клаптику української території. Саме завдяки вашому професіоналізму і вправним діям нині противник боїться залітати у наш повітряний простір. Слава Повітряним Силам України!

Кіндрашівська сільська військова адміністрація