День Сил спеціальних операцій Збройних Сил України

Дата: 29.07.2024 06:00

Вітаємо із Днем Сил спеціальних операцій Збройних Сил України! Це професійне свято українських військових, які боронили й боронять Україну! Бійці ССО — це люди, у яких завжди приховані обличчя, адже вони виконують надзвичайно важливі й небезпечні завдання! Вірність Батьківщині, мужність, сміливість, відвага та рішучість — це риси українських воїнів-спецпризначенців. Про них ходять легенди, про них знімають фільми, вони стають головними героями книг і, звісно, - Героями України. Бажаю всім воїнам Сил спеціальних операцій ЗСУ завжди повертатися з бойових завдань переможцями! Нехай Господь завжди оберігає Вас!

Кіндрашівська сільська військова адміністрація

День сил спец операцій