День Військово-Морських Сил України

Дата: 07.07.2024 06:00

Шановні матроси, старшини, мічмани, офіцери, генерали і адмірали! Шановні ветерани Військово-Морського флоту! Щиро вітаємо Вас з Днем Військово-Морських Сил України!У цей святковий день бажаю всім Вам міцного здоров’я, удачі і благополуччя, висловлюємо глибоку повагу і вдячність ветеранам флоту за їх бойовий і трудовий героїзм, неоціненний внесок у військово-патріотичне виховання молоді та особового складу військово-морських сил України. Нехай і надалі буде плідною Ваша нелегка, але така необхідна Україні праця, ніколи не вичерпується енергія творчих пошуків для здобутків і перемог, а родинне щастя, теплота і повага осявала Вас багато років!

З повагою, Кіндрашівська сільська військова адміністрація

День Військово-Морських Сил України