Увага! Шановні мешканці Кіндрашівської громади! Важлива інформація!

Дата: 26.06.2024 11:54

Увага! Шановні мешканці Кіндрашівської громади! Важлива інформація!

Звертаємо вашу увагу, що купання та масовий відпочинок на водних об'єктах на території Кіндрашівської громади ЗАБОРОНЕНІ до завершення воєнного стану!

Це рішення прийнято комісією з питань ТЕБ та НС Кіндрашівської сільської військової адміністрації Куп`янського району Харківської області від 12.06.2024 року протокол № 2 з міркувань безпеки, адже через воєнну ситуацію існує загроза життю та здоров'ю людей.

Перебування на пляжах, біля водойм та у місцях масового відпочинку несе в собі ризики: ворог може завдавати ударів по цивільних об'єктах, не роблячи різниці між військовими та мирними людьми та, на жаль, поблизу водоймищ відсутні захисні споруди цивільного захисту.

Також нагадуємо, що велика територія лісосмуг і пляжів залишається замінована, а в акваторіях водойм можливе знаходження великої кількості не розірваних боєприпасів.

Тому наполегливо закликаємо утриматись від пляжного відпочинку у період воєнного стану. Такий відпочинок може мати трагічні наслідки.

Кіндрашівська сільська військова адміністрація

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)