Привітання з днем фермера

Дата: 19.06.2024 06:00

Висловлюємо щиру подяку фермерам наполегливу працю, за допомогу у розбудові рідного краю, за те що з першого дня війни підтримуєте Збройні Сили України! Це свято об'єднує всіх, хто незважаючи на обставини, незважаючи на військові дії, продовжує виконувати свою повсякденну роботу, щоб наш народ, в цей нелегкий час, був з хлібом і мав до хліба!

Фермери сьогодні і засівають поля, і вбирають врожай, одночасно і боронять нашу землю! Працюють в екстремальних умовах, інколи з останніх сил, інколи під обстрілами, інколи по замінованих полях, та все ж вони роблять свою справу. Це наше покликання, це наш фронт, це наш обов'язок - годувати наш український народ!

Бажаємо процвітання і стабільності Вам, нових здобутків на благо громади! Нехай усі шляхи ведуть Вас до успіху!

З повагою, начальник Кіндрашівської

сільської військової адміністрації