CERT-UA - Урядова команда реагування на комп’ютерні надзвичайні події України

Дата: 25.04.2024 14:40

Враховуючи зростання кількості кібератак на мережі постачальників послуг Інтернету, а також з метою покращення їх співпраці з CERT-UA, рекомендуємо державним і приватним організаціям, незалежно від форми власності, заздалегідь звʼязатися із CERT-UA, а також зареєструватись у системі обміну інформацією про кіберзагрози MISP CERT-UA, надіславши електронного листа на адресу: cert@cert.gov.ua чи за допомогою форми на сайті: https://cert.gov.ua.

CERT-UA - Урядова команда реагування на комп’ютерні надзвичайні події України, яка функціонує в складі Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.

Підключення до сервісів кіберзахисту Держспецзвʼязку, надання яких забезпечується Державним центром
кіберзахисту Держспецзв' язку, здійснюється за письмовим зверненням. Детальну інформацію можна отримати звернувшись за адресою info@scpc.gov.ua.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)