210 років з дня народження Т.Г. Шевченка

Дата: 09.03.2024 06:00

9 березня – доленосний день в історії Української Держави – День народження найріднішої для кожного громадянина-патріота Людини Тараса Григоровича Шевченка, знакової постаті національної пам’яті України – основоположника літературної української мови, культурного та громадсько-політичного діяча, академіка, мислителя, гуманіста, поета, художника, вченого, археографа, фольклориста, ідеолога соціального та національного визволення, одного із провідних творців історичної пам’яті та національної ідентичності українського народу, всесвітньо відомого Кобзаря України.

Пройшло 210 років від народження Великого Кобзаря, проте кожне слово, написане поетом, і досі актуальне. Український видатний митець залишив кілька важливих послань, які для українців стали закликом до дії.

210 років з дня народження Т.Г. Шевченка