Звіт за результатами розгляду пропозицій громадськості до проекту Програми комплексного відновлення Кіндрашівської сільської територіальної громади

Дата: 05.02.2024 15:14

Шановні мешканці Кіндрашівської сільської територіальної громади!

З 15 січня 2024 року по 30 січня 2024 року тривав збір пропозицій до проекту Програми комплексного відновлення Кіндрашівської сільської територіальної громади в рамках громадського обговорення даного проекту. Також в рамках громадського обговорення проекту даної програми 30 січня 2024 року Кіндрашівською сільською радою був проведений онлайн-захід щодо обговорення Програми комплексного відновлення  Кіндрашівської сільської територіальної громади. Ініціатором розробки Програми комплексного відновлення та організатором події був відділ земельних відносин, містобудування та архітектури  Кіндрашівської сільської ради. На заході були презентовані:

-Етапи реалізації проекту;

-Пропозиції від громадськості щодо Програми відновлення громади;

-Розділи Програми комплексного відновлення громади;

-Дорожня карта заходів щодо відновлення;

-Карта заходів щодо відновлення та розвитку.

В обговоренні приймали участь 38 мешканців громади, а саме:

3 чоловіка - с.Моначинівка, 4 чоловіка - с.Просянка, 7 чоловік - с.Нечволодівка, 10 чоловік - с.Кіндрашівка, 4 чоловіка - с.Смородьківка, 5 чоловік - с.Гусинка,   5 чоловік - с.Грушівка.

Обговорення проходило в форматі питання-відповіді, пропозиції щодо внесення змін до проекту програми не надходили.

Протягом визначеного періоду з 15 по 30 січня 2024 року пропозицій до проекту програми від громадськості не надійшло.

Відповідно потреба у внесенні змін до проекту програми на даному етапі відсутня.

Звіт за результатами розгляду пропозицій громадькості Проекту Програми відновлення