Проведення громадського обговорення розроблення Програми комплексного відновлення території Кіндрашівської громади Куп’янського району Харківської області

Дата: 14.08.2023 14:08

Увага! Громадські обговорення!

Шановні мешканці Кіндрашівської сільської територіальної громади!

Запрошуємо долучитись до процесу відновлення громади!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України 14 жовтня 2022р.№ 1159 «Про затвердження Порядку розроблення, проведення громадського обговорення, погодження програм комплексного відновлення області, території територіальної громади (її частини) та внесення змін до них» на території нашої громади розпочато роботу над розробкою Програми комплексного відновлення  Кіндрашівської сільської територіальної громади Куп’янського району Харківської  області  (далі – Програма). Ця робота спрямована на подолання наслідків повномасштабної російської збройної агресії проти України та є основою для планування просторового розвитку нашої громади. За допомогою Програми ми зможемо спрогнозувати свій розвиток збалансувавши побажання різних груп населення громади, наявних на нашій території ресурсів та обмежень (у тому числі – безпекового характеру).

Сьогодні ви можете долучитись до формування бачення нашої громади у майбутньому, виходячи з особливостей нашої місцевості, структури забудови, характеристик бізнесу, нашої культури та історії.

Зі змістом рішення виконавчого комітету Кіндрашівської сільської військової адміністрації «Про розробку Програми комплексного відновлення території Кіндрашівської сільської територіальної громади Куп’янського  району Харківської області» від 07.08.2023 року, Ви можете ознайомитись на сайті Кіндрашівської сільської ради.

Наразі, нам важливо почути думки кожного мешканця та мешканки, а також переселенців/нок щодо відновлення територіальної громади.

Пропозицію ви можете надати шляхом заповнення встановленої електронної форми https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfHG2zTq2-CVYHCSY6_WIG9rp0zDsMu761NA6wrpfI6JAiqg/viewform?usp=sharing

або  надіславши її електронною поштою за допомогою мережі Інтернет на електронну адресу:  ksr31684@ukr.net

Повідомлення про оприлюднення рішення виконавчого комітету

Рішення виконкому про відновлення Кіндрашівської громади ст 1