Увага! Враховуючи безпекову ситуацію та з метою виконання розпорядження Куп’янської районної військової адміністрації № 5-В від 15 січня 2024 «Про проведення обов’язкової евакуації населення на деокупованих  територіях Куп’янського району

Дата: 17.01.2024 18:40

Шановні мешканці громади!

Враховуючи безпекову ситуацію та з метою виконання розпорядження Куп’янської районної військової адміністрації № 5-В від 15 січня 2024 «Про проведення обов’язкової евакуації населення на деокупованих  територіях Куп’янського району Харківської області» на території Кіндрашівської сільської територіальної громади запроваджено обов'язкову евакуацію населення. До евакуації закликаємо в першу чергу сім'ї з дітьми та маломобільних осіб, які проживають у населених пунктах:

- Благодатівка, Вишнівка, Василівка, Велика Шапківка, Гусинка, Грушівка, Дорошівка, Єгорівка, Курочкіне, Ковалівка, Миколаївка Перша, Моначинівка, Московка, Нечволодівка, Просянка, Прилютове, Самборівка, Смородьківка, Соболівка, Садове, Цибівка – Кіндрашівської громади;

Усіх евакуйовані забезпечуються житлом та підтримкою від міжнародних гуманітарних організацій.

Охочі евакуюватися можуть цілодобово телефонувати за номером

0-800-33-92-91. Також, для вирішення питань, що виникають можна звертатися до старост та діловодів відповідних старостинських округів та за номером телефону +380992538375.

Закликаємо мешканців громади відповідально поставитися до власного життя та життя своїх дітей!