Дата: 24.10.2023 17:58

Шановні ветерани війни

У Харківський області з 01 03.2023 року розпочала роботу Харківська регіональна психологічна служба, діяльність якої спрямована на надання допомоги в адаптації ветеранів війни до цивільного життя. До складу служби входять дві мобільні психологічні бригади, які здійснюють виїзди до територіальних громад для надання таких послуг ветеранам війни, членам сімей загиблих полонених, зниклих безвісті. Фахівці надають психологічну допомогу після перебування в окупації чи полоні, психологічний супровід під час фіксації, документування чи розслідування воєнних злочинів, психологічне консультування, інформування та просвіту, психологічну реабілітацію та психотерапію.

Фахівці мобільних бригад працюють як з дорослими так із дітьми. Для батьків і дітей проводяться заходи з психоемоційного розвантаження, розширення навичок підтримки дітей, нормалізування поведінкових та емоційних проявів дитини.

Про зустріч з психологом можна домовитись в робочі дні з 9 до 17 години за телефоном: 0680719929; 05007199294; 0630719929.

За більш детальною інформацією можна звернутися до Центру надання соціальних послуг Кіндрашівської сільської ради або за телефоном: 0666831743