Михайло Харнам проінспектував хід відновлювальних робіт у Старому Салтові

Дата: 06.10.2023 13:14

За дорученням начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова, його заступник Михайло Харнам відвідав Старосалтівську тергромаду та перевірив хід відновлення.

В селищі тривають роботи з відбудови кількох багатоквартирних будинків, гуртожитку, Старосалтівського ліцею та будівлі, в якій розміщуватиметься амбулаторія загальної практики сімейної медицини, Центр надання адміністративних послуг і селищна рада.

«Що стосується адмінбудівлі та закладу освіти, то тут плануємо не лише відновити розбиті приміщення, а й зробити їх ще кращими та зручнішими. Більш доступними та безпечними. Зустрічаючись із будівельниками, поспілкувався і з місцевими жителями щодо їх потреб, особливо з облаштування бомбосховищ. Тому, вже працюємо й над цим питанням», - зазначив Михайло Харнам.

Частина житлових будинків практично готова до експлуатації, частина ще в процесі відбудови. В місцях прямих влучань ворожих ракет пошкоджено не лише дах, а й внутрішні конструкції, що значно ускладнює роботу будівельників.

Фото без опису Фото без описуФото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без опису