Адміністрацією Кіндрашівської сільської ради створюється Рада з питань внутрішньо переміщених осіб!

Дата: 03.10.2023 14:06

Шановні мешканці громади!

З метою реалізації державної політики у сфері захисту громадянських і політичних прав та інтересів внутрішньо переміщених осіб на території Кіндрашівської сільської територіальної громади, відповідно до Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 04.08.2023 № 812 «Про затвердження Типового положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб», адміністрацією Кіндрашівської сільської ради оголошується про створення Ради з питань внутрішньо переміщених.

Згідно п.7 Постанови склад Ради утворюється у кількості 18 осіб, з яких:

Чисельність представників органу, при якому утворюється Рада, становить 6 осіб;

Чисельність внутрішньо переміщених осіб  становить 9 осіб;

Чисельність представників громадських організацій, які провадять діяльність у сфері забезпечення та захисту прав внутрішньо переміщених осіб – 3 особи.

Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь у відборі кандидатів з числа  внутрішньо переміщених осіб та громадських об’єднань, які провадять діяльність у сфері забезпечення та захисту прав внутрішньо переміщених осіб до персонального складу Ради.

Для участі у відборі необхідно подати  в електронній та/або паперовій формі, наступний пакет документів:

• заява у довільній формі;
  • документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, або відображення в електронній формі інформації, що міститься у документах, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, сформованих засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія) або є Документ;
  • документа про освіту (за наявності);
  • мотиваційного листа кандидата, в якому викладаються обґрунтування для обрання його до складу Ради;
  • відомостей про контактний номер телефону та адресу електронної пошти кандидата (за наявності)
  • довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або електронної довідки, яка підтверджує факт внутрішнього переміщення і взяття на облік такої особи, на електронному носії, критерії якого підтримують використання мобільного додатка Порталу Дія, або листа громадського об’єднання щодо включення до складу Ради представника такого об’єднання.

Пропозиції щодо включення до складу Ради з питань внутрішньо переміщених осіб подаються до 01 листопада 2023 р.

Прийом документів здійснюється Відділом соціального захисту населення Кіндрашівської сільської ради Куп’янського  району Харківської області за адресою: 63720, с. Кіндрашівка, вул. Вишнева, 1

електронна адреса: vszn-ksr31684@ukr.net