Вітаю, шановні педагоги Кіндрашівської громади, з Вашим професійним днем! З повагою, Начальник Кіндрашівської сільської військової адміністрації Сергій  КОСТЮКОВ

Дата: 29.09.2023 12:08

Вітаю, шановні педагоги Кіндрашівської громади,

з Вашим професійним днем!

Ваша праця є неоціненним внеском у формування майбутнього України. Ви навчаєте не тільки наукам, а й навичкам, цінностям, які складають основу для життя у нашому суспільстві. Ваша енергія та вміння зробити урок цікавим – це справжнє мистецтво. Нехай кожен ваш учень і кожна учениця стають самобутніми, свідомими та успішними. Нехай кожен день принесе вам нові знання, відкриття та натхнення. Бажаю вам великого задоволення від своєї роботи, успіхів у досягненні професійних цілей та великої підтримки від учнів, батьків та колег!

З Днем вчителя!

З повагою,

Начальник Кіндрашівської сільської

військової адміністрації                                                       Сергій  КОСТЮКОВ