Обгрунтування технічних та якісних характеристик предметазакупівлі: природний газ

Дата: 25.09.2023 09:47

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предметазакупівлі:

природний газ

код ДК 021:2015:09120000-6 Газове паливо

вид закупівлі: відкриті торги

З метою прозорого, ефективного та раціонального використання коштів та на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 № 1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 631 і від 11 жовтня 2016 р. № 710» підготовлено та опубліковано обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета

закупівлі.

Кількість товару – 12500 м. куб.

Якість Товару, який передається Постачальником Споживачу в пунктах призначення, має відповідати вимогам ГОСТ 5542-87 та нормам Постанови №2493 від 30.09.2015 «Про затвердження Кодексу газотранспортної системи»

Технічні та якісні характеристики предмету закупівлі, повинні відповідати технічним умовам та стандартам, передбаченим законодавством України діючим на період постачання товару.

Технічні та якісні характеристики Товару за предметом закупівлі повинні відповідати встановленим/зареєстрованим діючим нормативним актам законодавства (державним стандартам, технічним умовам), які передбачають застосування заходів із захисту довкілля.

Обґрунтування розміру бюджетних призначень та/або очікуваної вартості предмета закупівлі.

Розрахунок здійснено з урахуванням вартості товару на ринку в межах затверджених кошторисних призначень на 2023 рік, відповідно Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 18.02.2020 № 275.

Очікувана вартість предмета закупівлі складає 206925,00грн.

Обсяг поставки товару (природного газу): 12500 м куб.

Очікувана вартість предмета закупівлі визначена (розрахована) методом порівняння ринкових цін. При визначенні очікуваної вартості закупівлі враховувалась інформація про ціни на відповідний товар, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, в тому числі на сайтах виробників та постачальників відповідної продукції, спеціалізованих торгівельних

майданчиках, в електронній системі закупівель "Prozorro". Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено аналізом споживання (річного та місячного) природного газу за попередні календарні роки