Начальник Кіндрашівської сільської військової адміністрації Сергій Костюков у режимі онлайн взяв участь у роботі Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Дата: 15.09.2023 14:39

Разом з тво начальника Куп’янської районної військової адміністрації Андрієм Канашевичем  до заходу долучилися керівники громад району.

Основні питання стосувались підготовки до опалювального сезону, захисту від російських атак на енергетичну інфраструктуру та відновлення зруйнованих будинків, а також розмінування об’єктів та територій.

За результатами засідання сформовано перелік завдань, які необхідно реалізувати якнайшвидше.

Всі запитання, що було озвучено у ході безпосереднього спілкування, взято на контроль вищим керівництвом держави та буде відпрацьовано у найкоротші терміни.