11 вересня рівно рік, як внаслідок блискавичної операції Збройних Сил України від рашистських окупантів було звільнено територію Кіндрашівської громади.
Дата: 11.09.2023 08:14
Кількість переглядів: 65
11 вересня рівно рік, як внаслідок блискавичної операції Збройних Сил України від рашистських окупантів було звільнено територію Кіндрашівської громади.
Частина громади і сьогодні перебуває майже на лінії фронту і потерпає від постійних обстрілів, які спричиняють руйнування та призводять до людських втрат. Втім, громада живе та відновлюється!
Вітаємо всіх мешканців нашої громади з Днем визволення від рашистських окупантів!
Слава Збройним Силам України! Вічна памʼять та низький уклін тим, хто віддав своє життя за нашу Свободу та Незалежність!
Слава Україні!