Дата: 11.09.2023 13:07

УВАГА!!!!

В зв’язку з надзвичайною ситуацією, щодо сказу хижаків в селі Грушівка Кіндрашівської сільської територіальної громади, 11 вересня 2023 року  відбулося Засідання місцевої державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при  Кіндрашівській сільській раді Куп`янського району Харківської області.

Відповідно до Закону України “Про ветеринарну медицину” та постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2007 р.№ 1350 зі змінами від  24.12.2019  № 1110 «Про затвердження Положення про Державну надзвичайну протиепізоотичну комісію при Кабінеті Міністрів України та типових положень про місцеві державні надзвичайні протиепізоотичні комісії», прийнято рішення надзвичайної протиепізоотичної комісії при  Кіндрашівській сільській раді «Про встановлення карантинних обмежень щодо сказу хижаків на території с. Грушівка, Кіндрашівської сільської ради Куп`янського району та виконання Плану заходів по оздоровленню від  сказу хижаків на території с. Грушівка,  Кіндрашівської сільської ради Куп`янського району».

Відповідно до п. 15 положення про  Державну надзвичайну протиепізоотичну комісію затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 квітня 2022 р. № 479 рішення комісії обов’язкові до виконання органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями, громадянами і доводяться до відома через засоби масової інформації.

рішення протиепізоотичної комісії від 11.09.2023 року

Собака якый роблять щеплення выд Сказу