Вітання від начальника Кіндрашівської сільської військової  адміністрації зі святом 1 вересня!

Дата: 01.09.2023 08:06

Ось і настало свято – 1 вересня!

1 вересня школи та вищі навчальні заклади відкривають свої двері для школярів та студентів. Через внесені війною корективи, деякі запрацюють дистанційно. Попри це - святкування Дня знань залишається актуальним.

Дорогі учні, вітаю з Днем знань! Нехай цей рік почнеться вдало і проходить успішно, нехай кожен день знаменується нехай навіть і маленькою, але перемогою, нехай отримані знання і навички відкривають перед Вами нові двері до мрій, інтересів і рекордів.

Шановні вчителі, вітаю Вас з 1 вересня і сердечно бажаю міцного розуму і надійного здоров’я, великого ентузіазму і прекрасного настрою, невичерпних сил і творчого натхнення, гарних друзів, везіння і високих успіхів.

З повагою,

Начальник Кіндрашівської сільської

військової  адміністрації                                            Сергій КОСТЮКОВ

Зі святом першого вересня