До відома громадян, які переселилися на територію Кіндрашівської сільської територіальної громади:

Дата: 14.08.2023 15:28

До відома громадян, які переселилися на територію

Кіндрашівської сільської територіальної громади:

Фото без опису

1. В разі, якщо Вам необхідно зареєструватися як внутрішньо переміщена особа (ВПО) та отримати відповідну довідку необхідно звернутися:
  • Відділ соціального захисту населення Кіндрашівської сільської ради за адресою  с. Кіндрашівка, вул. Вишнева, 1 Куп’янського району, Харківської області, електронна  пошта vszn-ksr31684@ukr.net;
  • Відділ Центр надання адміністративних послуг Кіндрашівської сільської ради за адресою с. Кіндрашівка вул. Вишнева, 1 Куп’янського району, Харківської області, електронна  пошта ksrcnap2023@ukr.net.

При собі мати наступні документи:

• Паспорт;
  • РНОКПП (ідентифікаційний код);
  • відомості про задеклароване/зареєстроване місце проживання на території адміністративно-територіальної одиниці, звідки перемістилася особа;
  • адреса місця, куди перемістилася особа, та контактний номер телефону;
  • номер банківського рахунка заявника для виплати допомоги;
  • наявність статусу особи з інвалідністю;
  • відомості про неповнолітніх дітей, які перемістилися разом із ВПО. Інформацію про неповнолітню дитину додають до заяви одного з батьків.

1. В разі отримання статусу ВПО Ви маєте право на отримання гуманітарної допомоги, для цього Вам необхідно звернутись:
  • Відділ соціального захисту населення Кіндрашівської сільської ради за адресою  с. Кіндрашівка, вул. Вишнева, 1 Куп’янського району, Харківської області, електронна  пошта vszn-ksr31684@ukr.net.

1. З метою отримання послуг з призначення державної соціальної допомоги, компенсації чи пільги Вам необхідно звернутися:

1. Щоб стати на військовий облік Вам необхідно звернутися:
  • Куп’янський РТЦК та СП  за адресою м. Куп’янськ вул. 1 Травня, 6

При собі мати наступні документи:

• Паспорт;
  • РНОКПП (ідентифікаційний код);
  • Військовообліковий документ (військовий квиток);
  • Довідка про присвоєння ідентифікаційного коду;
  • Довідка ВПО.

5. В разі якщо Вам необхідна медична допомога Вам необхідно   звернутися:

• Амбулаторія КНП Куп’янський центр  первинної медичної допомоги за адресою м. Куп’янськ вул. Лікарняна, 2
  • ФАП с. Кіндрашівка вул. Вишнева, 7
  • ФАП с. Просянка вул. Центральна, 5
  • ФАП с. Моначинівка вул. Жердія, 19
  • АЗПСМ с. Гусинка вул. 1 Травня, 10
  • ФАП с. Смородьківка вул. Куп’янська, 46
  • АЗПСМ с. Грушівка пл. Соборна, 14

1. З метою влаштування дітей в дошкільні заклади та  заклади освіти Вам необхідно звернутися:
  • Відділ освіти, культури, молоді та спорту Кіндрашівської сільської ради за адресою с. Кіндрашівка, вул. Вишнева, 1 Куп’янського району, Харківської області, електронна  пошта kindr_osvita@ukr.net.

телефон для довідок: 096 601 0883

7.  Для вирішення питання працевлаштування чи отримання статусу   безробітного Вам необхідно:

- зареєструватися на сайті державних послуг «ДІЯ», скориставшись нижче    зазначеної схемою:

Фото без опису

телефон для довідок: 0993296586; 0993296195; 0993296585; 0993296219

8. З метою отримання соціальних послуг Вам необхідно звернутися:

- Комунальна установа Центр надання соціальних послуг Кіндрашівської сільської ради за адресо с. Кіндрашівка вул. Вишнева, 1 Куп’янського району Харківської області,  електронна пошта ksrsoc2023@ukr.net