Якщо ви постраждали від домашнього насильства, ви захищені Законом і маєте право на повноцінну допомогу

Дата: 14.08.2023 08:48

Нажаль побої та знущання у сім’ї для багатьох є щоденною реальністю, про яку мовчать. Щорічно понад 1,1 млн українок зазнають насильства як фізичного, так і психологічного, проте за допомогою звертається тільки кожна десята жінка, адже багато просто не знають як себе захистити і куди звернутися за допомогою.

Якщо ви постраждали від домашнього насильства, ви захищені Законом і маєте право на повноцінну допомогу.

З метою запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі Харківською обласною державною адміністрацією створено Комунальну установу  «Кризовий соціальний центр для жінок», діяльність якого спрямована на надання притулку для постраждалих від насильства, надання соціальної, психологічної та медичної допомоги.

В разі якщо Ви потрапили в складні життєві обставини та постраждали від домашнього насильства чи насильства за ознакою статі, Ви можете отримати допомогу в межах компетенції КУ «Кризовий соціальний центр для жінок» Харківської обласної ради звернувшись до:

- Відділу соціального захисту населення Кіндрашівської сільської ради, за адресою вул. Вишнева, 1 с. Кіндрашівка, Куп’янського району Харківської області, електронна пошта  vszn-ksr31684@ukr.net

Комунальної установи Центр надання соціальних послуг Кіндрашівської сільської ради, за адресою вул. Вишнева, 1 с. Кіндрашівка, Куп’янського району Харківської області, електронна пошта ksrsoc2023@ukr.net

- за телефонним номером 1547 цілодобово та безкоштовно діє Гаряча лінія з протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей.

У випадку якщо Вам стали відомі факти вчинення насильства відносно інших осіб Ви можете звернутися за допомогою чи повідомити про це вищезазначені підрозділи Кіндрашівської сільської ради або поліцію, зателефонувавши за номером 102;

Номери телефонів гарячої лінії