Предмет закупівлі: Придбання трактора, ДК 021:2015-16700000-2 Трактори

Дата: 06.07.2023 14:57

Предмет закупівлі: Придбання трактора, ДК 021:2015-16700000-2 Трактори;

З метою прозорого, ефективного та раціонального використання коштів та на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 № 1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 631 і від 11 жовтня 2016 р. № 710» підготовлено та опубліковано обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі.

Дата оголошення: 05 липня 2023 року

Процедура закупівлі: відкриті торги з особливостями.

Ідентифікатори в електронній системі публічних закупівель:

Ідентифікатор плану: UA-P-2023-07-05-000027-b

Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-07-05-000115-a

Обґрунтування:

Розмір бюджетного призначення: 2189400,00 грн. (два мільйони сто вісімдесят девять  тисяч чотириста грн 00 коп.) з ПДВ.

Очікувана вартість: розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі проведено відповідно до Наказу Мінекономіки від18.02.2020р. № 275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі» -  методом порівняння ринкових цін та з урахуванням технічних та якісних характеристик товару.

Для розрахунку очікуваної вартості предмета закупівлі було здійснено аналіз цін на ринку, отримані комерційні пропозиції від потенційних учасників, враховувалася інформація про ціни на товар, що міститься  в мережі інтернет у відкритому доступі, зокрема, на сайтах виробників та постачальників відповідних товарів,  в електронній системі закупівель «ProZorro» щодо анологічних закупівель. Отримана під час аналізу ринку інформація дозволила визначити обґрунтовану очікувану вартість з урахуванням актуальних пропозицій ринку, кошторисних призначень та потреб Замовника.

За попередніми підрахунками очікувана вартість закупівлі склала 2189400,00 грн. (два мільйони сто вісімдесят девять  тисяч чотириста грн 00 коп.)  з ПДВ..

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Закупівля здійснюється для забезпечення належного виконання функціональних обов’язків, покладених на сільську раду. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до наявних потреб Замовника з огляду на специфіку господарської діяльності (необхідність у здійсненні благоустрою території населених пунктів) з урахуванням географічної протяжності громади. Бралися до уваги надійність, технологічність, високий рівень безпеки та помірні експлуатаційні витрати

Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі згідно із технічним завданням: зазначено у додатку 1 до тендерної документації (ТЕХНІЧНІ ТА ІНШІ ВИМОГИ ДО ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ).