ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ КІНДРАШІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 27.06.2023 09:44

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ КІНДРАШІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

На території  нашої громади знаходиться  захисних споруд цивільного захисту - протирадіаційних укриттів (ПРУ) за такими адресами:

• С. Грушівка, пл. Соборна, б.8;

• С. Грушівка, вул.. Войнаральського, б.5;

• С. Грушівка, вул.. Вишнева, б.3;

• С. Нечволодівка, пров. Шкільний, б.7 - відповідальний – головний спеціаліст загального відділу сільської ради Святашов Микола Васильович (м.т.0958058156).

• С. Моначинівка, вул.. Жердія, б.27- відповідальний – діловод загального відділу сільської ради Костинюк Юлія Валентинівна (м.т.0668638961).

• С. Кіндрашівка, вул.. Садова, б.1 - відповідальний – головний спеціаліст загального відділу сільської ради Яловега Володимир Федорович (м.т.0673004910).

Також є додаткові укриття за адресами:

• С. Кіндрашівка, вул.. Вишнева, 1 – ( підвальне приміщення під сільським клубом);

• С. Кіндрашівка, вул.. Шкільна, 17 – (підвальне приміщення під «Олійницею»);

• С. Кіндрашівка, вул.. Садова, б.1  -  (підвальне приміщення в двоповерховому будинку);

• С. Кіндрашівка, вул.. Садова, б.3  -  (підвальне приміщення в двоповерховому будинку);

• С. Кіндрашівка, вул.. Садова, б.5  -  (підвальне приміщення в двоповерховому будинку);

• С. Велика Шапківка, вул. Селедцова, 34  - (підвальне приміщення під магазином);

Відповідальний – головний спеціаліст загального відділу сільської ради Яловега Володимир Федорович (м.т.0673004910).

• С. Грушівка, вул.Вишнева, б.20 - (підвальне приміщення в двоповерховому будинку);

• С. Грушівка, вул.Вишнева, б.1 - (підвальне приміщення в пятиповерховому будинку);

•  С. Грушівка, пл.Соборна, б.14 - (підвальне приміщення в ФАП).

Відповідальний – головний спеціаліст загального відділу сільської ради Святашов Микола Васильович (м.т.0958058156).