Комунальна установа Центр надання соціальних послуг Кіндрашівської сільської ради відновила свою діяльність

Дата: 27.06.2023 09:34

З січня 2023 року, після деокупації сіл нашої громади, відновила свою діяльність Комунальна установа Центр надання соціальних послуг Кіндрашівської сільської ради.

Станом на 1 червня 2023 року підопічними Центру є 104 особи, які згідно лікарських висновків, визначені як особи, які  не здатні до самообслуговування. 11 соціальних робітників надають своїм підопічним соціальну послугу «Догляд вдома».

Наразі керівництво Центру надання соціальних послуг,  Відділу соціального захисту населення, головні спеціалісти, діловоди Кіндрашівської сільської ради проводять роботу з виявлення осіб похилого віку, які не здатні до самообслуговування, одиноко проживаючі, тощо, для надання їм допомоги у веденні домашнього господарства, оформленні документів, наданні психологічної  підтримки.

Якщо серед Ваших знайомих, сусідів  є люди, які відносяться до даних категорій, Ви можете звернутися за номером телефону 0684345514. 0631691566 або до головних спеціалістів і діловодів, які працюють у Ваших старостинських округах.