Відділ соціального захисту населення інформує

Дата: 19.06.2023 16:59

Відділ соціального захисту населення інформує:

Протягом поточного місяця триває робота з прийому замовлень громадян з особливими потребами щодо забезпечення їх виробами медичного призначення - кріслами-візками, ходунками, милицями тощо.

На сьогодні відповідно до звернень мешканців громади відділом соціального захисту населення Кіндрашівської сільської ради та  за участю волонтерів, забезпечено потреби маломобільних верств населення громади виробами медичного призначення у кількості 10 осіб.

Також, згідно звернень мешканців громади,  здійснюється забезпечення осіб з особливими потребами індивідуальними засобами гігієни (памперси для дорослих, серветки, рукавички тощо).

З метою отримання виробів медичного призначення мешканцям Кіндрашівської сільської територіальної громади необхідно звернутися до відділу соціального захисту населення Кіндрашівської сільської ради за адресою с.Кіндрашівка, вул.Вишнева1 або до діловодів старостинських округів.