Укрпошта продовжує одноразові виплати мешканцям деокупованих територій Харківщини

Дата: 17.03.2023 09:20

Фото без описуЦього тижня Укрпошта отримала ще 20 мільйонів гривень виплат від Червоного Хреста для жителів деокупованих територій Харківської області.

Про це повідомила заступниця начальника Харківської ОВА Віта Ковальська.

З них 2,8 мільйона гривень спрямують виплати у Великий Бурлук, громадянам які ще не отримали допомогу. 4,4 мільйона гривень нададуть Кіндрашівській громаді, а 5,8 мільйона гривень — до Курилівської.

Також, розпочинаються виплати в Куп’янській громаді — виділили 7 мільйонів гривень. Укрпошта видає одноразову допомогу в розмірі 1200 гривень.

«Раніше ми вже почали виплати в деокупованих громадах. Зараз маємо змогу продовжити цю допомогу для тих жителів, які її ще не отримували. Дякуємо Міністерству з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Товариству Червоного Хреста України й «Укрпошті» за реалізацію цього проєкту», — прокоментувала Віта Ковальська.

Від початку деокупації Харківщини допомогу від Товариства Червоного Хреста України вже надали на суму понад 94 мільйони гривень для більш ніж 78 тисяч людей.

• Минулого тижня допомогу роздавали у Великобурлуцькій та Борівській громадах.